Нафтогаз запровадив новий механізм ціноутворення, орієнтований на потреби кінцевих клієнтів

Внаслідок відміни державного регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення та ТКЕ для потреб населення, з 1 жовтня 2015 року НАК «Нафтогаз України» пропонує ...

Внаслідок відміни державного регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення та ТКЕ для потреб населення, з 1 жовтня 2015 року НАК «Нафтогаз України» пропонує нові конкурентні ціни на газ промисловим споживачам, бюджетним та іншим організаціям.

З 1 листопада 2015 року Нафтогаз скоригував ціни на газ для зазначених категорій споживачів у нерегульованих сегментах в залежності від умов оплати та обсягів постачання. Газ реалізовуватиметься за цінами від 5 739 грн/тис. куб. м (на умовах передоплати для великих споживачів, що не мають заборгованості перед Нафтогазом) до 6 470 грн/тис. куб. м без урахування податків та вартості транспортування. Детальні ціни та умови постачання газу з 1 листопада доступні за даним посиланням.

Цінова пропозиція для нерегульованих сегментів ринку буде коригуватися та оприлюднюватися щомісяця.

«Нафтогаз сподівається стати активним гравцем на комерційному ринку постачання природного газу. Ми є надійним великим постачальником, пропонуємо гнучкі умови та конкурентні ціни, можемо забезпечити постійну наявність ресурсу, – зауважив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв. – Відкриття нашого ринку для західних компаній вже призводить до збільшення конкуренції за українських споживачів. Ми вітаємо появу нових гравців та готові конкурувати на нових, прозорих умовах».

Встановлення гнучких цін Нафтогазом для промислових споживачів, бюджетних та інших організацій стало можливим завдяки зусиллями Уряду та менеджменту компанії щодо поновлення закупівель газу з РФ та впровадженню нової моделі ринку природного газу з 1 жовтня 2015 року. Ця модель побудована на принципах вільної добросовісної конкуренції та орієнтована на забезпечення високого рівня захисту прав та інтересів споживачів.

Довідково: газ для населення та ТКЕ для виробництва тепла для населення, як і раніше, постачається Нафтогазом за цінами від 2 994 грн/тис. куб. м до 7188 грн/тис. куб. м з урахуванням податків та вартості транспортування.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Перелік документів

Інші новини