Нафтогаз збільшує ціну пропозиції на закупівлю газу на внутрішньому ринку у липні

НАК «Нафтогаз України» у липні цього року планує здійснити закупівлю природного газу власного видобутку у приватних газодобувних підприємств України за ціною 7629,00 грн за тис. куб. м

НАК «Нафтогаз України» у липні цього року планує здійснити закупівлю природного газу власного видобутку у приватних газодобувних підприємств України за ціною 7629,00 грн за тис. куб. м (без ПДВ).

У червні Нафтогаз оголошував тестову закупівлю газу за ціною 6 900,00 грн за тис. куб. м (без ПДВ). Незважаючи на те, що червень традиційно є сезоном низького попиту на газ, Нафтогаз не отримав жодної пропозиції від постачальників газу, яких не влаштувала запропонована ціна. Тому компанія збільшила запропоновану ціну на липень.

Примірний договір купівлі-продажу природного газу та перелік необхідних документів розміщено за цим посиланням.

Довідково: згідно з постановою КМУ від 22 березня 2017 р. № 187 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» ціна реалізації газу для забезпечення потреб населення складає 4 942 грн за 1000 куб. м, без ПДВ.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини