Нафтогаз зменшив доларову вартість газу для клієнтів, що платять ринкову ціну

З 1 грудня 2015 року НАК «Нафтогаз України» пропонує скориговані ціни на газ промисловим споживачам, бюджетним та іншим організаціям.

З 1 грудня 2015 року НАК «Нафтогаз України» пропонує скориговані ціни на газ промисловим споживачам, бюджетним та іншим організаціям. В залежності від умов оплати, обсягів закупівлі та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом, ціна газу для цих споживачів складатиме від 5845 до 6474 грн за тис. куб. м. Таким чином, грудневі ціни на газ для промислових споживачів, бюджетних та інших організацій в перерахунку на дол. США зменшуються порівняно з цінами у листопаді приблизно на 5%.

З урахуванням податків та витрат на транспортування газу кінцева ціна закупівлі для цих споживачів у грудні становитиме від 7769 до 8751 грн за тис. куб. м.

Команда Нафтогазу і надалі дбатиме про найкращі цінові умови для своїх клієнтів.

Детальні ціни та умови постачання газу з 1 грудня доступні за даним посиланням.


Довідково:

У перших трьох кварталах поточного року Нафтогаз на 100% забезпечував потреби у газі населення та підприємств теплокомуненерго (ТКЕ), які виробляють тепло для населення. Частка Нафтогазу на ринку постачання газу для промисловості становила 23%.

З 1 жовтня 2015 року скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення та ТКЕ для потреб населення. З цього часу Нафтогаз постачає газ промисловим споживачам, бюджетним та іншим організаціям на ринкових умовах.

Разом з цим Нафтогаз залишається єдиним постачальником газу для потреб населення та ТКЕ для виробництва тепла для населення. Наразі ціна газу для цих категорій споживачів з урахуванням податків та витрат на транспортування та постачання складає 2994 грн/тис. куб. м (ТКЕ для виробництва тепла для населення), 3600 грн/тис. куб. м (пільгова ціна для населення) та 7188 грн/тис. куб. м (стандартна ціна для населення).


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Перелік документів

Інші новини