Нафтогаз звертає увагу на дискримінаційні положення у змінах до регуляторних актів НКРЕКП

НАК «Нафтогаз України» вітає повідомлення Секретаріату Енергетичного Співтовариства про те, що АТ «Укртрансгаз» та національний регулятор енергетики – НКРЕКП – домовилися про початок процесу медіації (англ. facilitation) щодо «імплементації змін до українського Кодексу газотранспортної системи, які, як очікується, набудуть чинності 01 серпня 2018 року»

НАК «Нафтогаз України» вітає повідомлення Секретаріату Енергетичного Співтовариства про те, що АТ «Укртрансгаз» та національний регулятор енергетики – НКРЕКП – домовилися про початок процесу медіації (англ. facilitation) щодо «імплементації змін до українського Кодексу газотранспортної системи, які, як очікується, набудуть чинності 01 серпня 2018 року».

На нашу думку, один з найбільш критичних недоліків цих змін стосується правил так званої «автоматичної реєстрації» споживачів за постачальником зі спеціальними обов’язками (який не має права відмовити такому споживачу в укладанні договору постачання природного газу; далі – постачальник ПСО), під визначення якого може підпадати Нафтогаз та усі інші постачальники ПСО. Зокрема, оновлений Кодекс ГТС передбачає, що з 01 серпня 2018 року постачання природного газу має відбуватися із залученням інформаційної платформи Оператора ГТС, який має забезпечити постачальників так званими «реєстрами споживачів». Постачальник має право постачати природний газ своєму споживачу тільки, якщо останній буде включений до реєстру споживачів цього постачальника. У цьому випадку весь обсяг використаного споживачем природного газу буде внесений до алокації відповідного постачальника. Зміни до Кодексу ГТС визначають процедуру формування та управління такими реєстрами споживачів, починаючи з липня 2018 року (місяць, що передує місяцю переходу до добового балансування). Ця процедура складається з таких кроків:

1) споживач, який має діючого постачальника у липні 2018 року, автоматично включається Оператором ГТС до реєстру споживачів його діючого постачальника;

2) у липні 2018 року Оператор ГТС надсилає вперше сформований реєстр споживачів постачальнику;

3) перевіривши повноту та правильність сформованого реєстру споживачів, звичайний постачальник має право визначити період постачання для кожного споживача, включеного до його реєстру, або виключити споживача, якому він не збирається поставляти газ. Постачальник також може додатково включити до свого реєстру відсутніх споживачів.

Однак, Кодекс ГТС встановлює інше правило стосовно постачальника ПСО. Такий постачальник не має права самостійно виключати з реєстру споживачів того споживача, якому постачальник ПСО не планує постачати природний газ, навіть за наявності законних підстав для цього (наприклад, невиконання споживачем вимог Положення ПСО). Замість цього від постачальника ПСО вимагається ініціювати заходи з відключення такого споживача із дотриманням Правил постачання природного газу.

Ця різниця у регулюванні діяльності постачальника ПСО пояснюється дією Положення ПСО, але така аргументація не є виправданою. Для постачальників ПСО, які зобов’язані постачати природний газ тільки за визначених умов (наприклад, забезпечення рівня розрахунків), це є надмірною вимогою і покладає на них додатковий тягар у той час, як вони вже зобов’язані постачати газ споживачам в силу Положення ПСО. Такі правила можуть потенційно спричинити значні збитки Нафтогазу у разі їх застосування на практиці.

У цьому зв’язку на особливу увагу заслуговує лист Секретаріату Енергетичного Співтовариства, надісланий 03 листопада 2017 року до НКРЕКП, яким запитувалися додаткові роз’яснення щодо чіткості розділення ролей постачальника «останньої надії» і постачальника зі спеціальними обов’язками та зазначалося, що «[постачальник «останньої надії» і постачальник зі спеціальними обов’язками] мають різний обсяг обов’язків та прав, які не можуть змішуватися у Кодексі ГТС. Більше того, правила балансування не можуть бути дискримінаційними по відношенню до окремих користувачів системи, що є ключовою вимогою Третього Енергопакету, або, як у цьому випадку, по відношенню до окремих сторін, відповідальних за балансування. Правила балансування не можуть покладати додатковий тягар ані на постачальника зі спеціальними обов’язками, ані на резервного постачальника і у такий спосіб непрямо ставити їх у менш вигідне положення порівняно з іншими постачальниками (сторонами, відповідальними за балансування) або створювати передумови для перехресного субсидіювання між користувачами системи».

Нафтогаз повністю підтримує цей висновок. На нашу думку, проблемна ситуація навколо постачання природного газу виробникам теплової енергії має вирішуватися через внесення змін до Положення ПСО у відкритий і цивілізований спосіб, а не через опосередковані акти законодавства. Такий непрямий шлях йде у напрямку накопичування проблем з сектором теплопостачання, аніж їх комплексного і остаточного вирішення.

За нашими даними, ще не було завершено повну ґрунтовну оцінку змін, внесених до Кодексу ГТС, на їх відповідність Третьому Енергопакету, а тому необхідно уникати будь-яких спекуляцій з цього приводу.

Нафтогаз вітає готовність членів НКРЕКП взяти участь у подальших обговореннях в рамках процесу медіації. Ми сподіваємося, що спільне ефективне рішення буде знайдено і в Україні врешті-решт буде забезпечено належне впровадження Кодексу ГТС у відповідності до права Енергетичного Співтовариства і на користь усіх учасників ринку природного газу.
 

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини