Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» доручила правлінню компанії забезпечити виконання вимог законодавства щодо обмеження розміру заробітної плати і винагороди членів правління та наглядової ради на період карантину

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» (далі — Компанія) доручила правлінню компанії забезпечити виконання вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України ...

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» (далі — Компанія) доручила правлінню компанії забезпечити виконання вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (реєстраційний номер 3279-д).

Закон, що був прийнятий Верховною Радою України 13 квітня 2020 р., вимагає встановити заробітну плату правління та винагороду членів наглядової ради державних компаній на рівні, не більшому за 10 розмірів мінімальної заробітної плати. Відповідна вимога діє з 1 квітня та на період до завершення місяця, в якому відміняється карантин, установлений Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Правління має забезпечити виконання вимог закону і повідомити наглядову раду про вжиті заходи.

«Нафтогаз був і залишається законослухняним та відповідальним членом українського суспільства — відразу, після набрання чинності закону, який обмежує максимальний розмір заробітної плати керівних органів державних компаній, ми зупинили виплату заробітної плати та всіх інших винагород членам правління Компанії», — сказав голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

 

Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини