Наглядова рада Укрнафти призначила дату позачергових загальних зборів акціонерів товариства

Позачергові загальні збори акціонерів ПАТ «Укрнафта» (товариство) призначені на 15 вересня 2016 року. Таке рішення було прийнято на засіданні наглядової ради товариства, яке відбулось сьогодні ...

Позачергові загальні збори акціонерів ПАТ «Укрнафта» (товариство) призначені на 15 вересня 2016 року. Таке рішення було прийнято на засіданні наглядової ради товариства, яке відбулось сьогодні у приміщенні НАК «Нафтогаз України».

У засіданні наглядової ради взяли участь від Нафтогазу – Андрій Коболєв, Сергій Коновець та Ярослав Теклюк, від міноритарних акціонерів – Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман, Ігор Палиця та Уріел Цві Лейбер.

За результатами засідання наглядова рада затвердила порядок денний зборів акціонерів, який передбачає, зокрема, ініціювання процесу санації товариства до порушення провадження у справі про банкрутство.

Також збори акціонерів мають обрати членів та голову наглядової ради товариства і сформувати ревізійну комісію.

До порядку денного сьогоднішнього засідання наглядової ради було включено питання про обрання аудитора для проведення спеціальної перевірки Укрнафти (Forensic Audit), але рішення з цього питання не було підтримано представниками міноритарних акціонерів.

Нафтогазу належить 50%+1 акція Укрнафти.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини