Наглядова рада Укрнафти визначила дату загальних зборів акціонерів товариства

Загальні збори акціонерів ПАТ «Укрнафта» (товариство) призначені на 18 травня 2017 року

Загальні збори акціонерів ПАТ «Укрнафта» (товариство) призначені на 18 травня 2017 року. Таке рішення було прийнято на засіданні наглядової ради товариства, яке було скликане на 16 березня та після перерви продовжилось вчора у НАК «Нафтогаз України».

За результатами засідання наглядова рада доручила голові правління товариства Марку Роллінсу докласти максимальних зусиль для погашення податкової заборгованості та заборгованості по виплаті дивідендів акціонерам. Крім того, наглядова рада прийняла рішення про деякі структурні зміни в Укрнафті. Зокрема, вирішено ліквідувати підрозділи (філії) товариства: управління автоматизованих систем, центр нормативно-економічних досліджень, центр геолого-тематичних досліджень; затверджено в новій редакції «Положення про Гоголівську центральну базу виробничого обслуговування Публічного акціонерного товариства «Укрнафта».

Питання щодо реструктуризації управлінь бурових робіт Укрнафти будуть розглянуті на наступному засіданні наглядової ради.

Нафтогазу належить 50%+1 акція Укрнафти.

Попередні загальні збори акціонерів товариства відбулись 22 липня 2015 року.

До наглядової ради Укрнафти входять Андрій Коболєв, Сергій Перелома, Сергій Коновець, Петро Столяр, Ярослав Теклюк, Поліна Загнітко, Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман, Ігор Палиця, Уріел Цві Лейбер.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини