НАК “Нафтогаз України” активізує співпрацю зі Світовим банком

З метою подальшого розвитку співпраці з провідними світовими економічними установами НАК “Нафтогаз України” звернулася до Світового банку із запитом про надання допомоги у підготовці та реалізації проекту з реконструкції газотранспортної системи України.

У відповідь на звернення Компанії директор Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові п. Пол Бермінгхем (Paul Bermingham) відзначив, що запропонований проект з реконструкції дозволяє суттєво покращити енергозбереження та зменшити технічне споживання газу в газотранспортній системі України. Це, в свою чергу, покращить енергетичну безпеку, надійність газопостачання, і водночас вивільнить потужності існуючої газотранспортної системи для додаткового транспортування газу через територію України.

Як повідомив Світовий банк, ним призначено консультантів, які зможуть надати Компанії технічну допомогу у таких питаннях:
1) розробка технічного завдання для проведення техніко-економічного обґрунтування реконструкції компресорних станцій в газотранспортній системі України;
2) підготовка записка з концепції проекту для подання на отримання можливої фінансової допомоги від карбонового фонду Світового банку на базі гнучких механізмів, передбачених Кіотським протоколом.

В НАК “Нафтогаз України” переконані, що співпраця зі Світовим банком допоможе в реалізації масштабних програм з реформування нафтогазової галузі України та надасть можливість скористатися перевагами, передбаченими в рамках Кіотського протоколу.


Прес-центр НАК “Нафтогаз України”

Інші новини