НАК “Нафтогаз України” дотримується умов кредитної угоди із Standard Bank London

Зважаючи на некоректну та неправдиву інформацію, що розповсюджується низкою ЗМІ щодо “прострочення погашення кредиту британського Standard Bank London”, НАК “Нафтогаз України” заявляє наступне.

НАК “Нафтогаз України” завжди дотримувалась, дотримується та буде дотримуватись умов всіх діючих кредитних угод. Обслуговування всіх отриманих кредитів (тобто сплата відсотків, погашення основної суми кредиту та здійснення інших необхідних платежів) здійснюється у чіткій відповідності з умовами таких кредитних угод.

Вищезгадані публікації містять неправдиву та викривлену інформацію, яка завдає шкоди як репутації НАК “Нафтогаз України”, так і всієї української держави, а також сприяють посиленню негативних тенденцій на українському фінансовому ринку.

НАК “Нафтогаз України” попереджає, що залишає за собою право звертатись до відповідних органів судової та виконавчої влади з метою запобігання розповсюдженню неправдивої інформації, яка шкодить інтересам Компанії, та притягнення до відповідальності осіб та організацій, причетних до таких дій, згідно з чинним українським законодавством.


Прес-центр
НАК “Нафтогаз України”

Інші новини