НАК «Нафтогаз України» газифікувала с. Просянка на Харківщині

НАК «Нафтогаз України» завершила будівництво та ввела в експлуатацію газопровід високого тиску у с. Просянка Куп’янського району на Харківщині. Відкриття сільського газопроводу відбулося за участі директора управління магістральних газопроводів (УМГ) «Харківтрансгаз» ДК «Укртрансгаз» Геннадія Горностаєва та першого заступника голови Харківської облдержадміністрації Володимира Бабаєва.

Будівництво газопроводу високого тиску у с. Просянка було розпочато минулого року в рамках соціального інвестиційного проекту УМГ «Харківтрансгаз». Довжина газогону сягає понад 8 кілометрів. Загальна вартість об’єкту – 2,04 млн. грн. Будівельно-монтажні роботи виконувались фірмою «Укргазпромбуд» ДК «Укртрансгаз».

Довідка: На 1.01.2006 р. рівень газифікації Харківської області становив 63,39%, в тому числі сіл – 44,8%. Рівень газифікації Куп’янського району – 69,9%, в тому числі сіл – 36,3%.

У 2006 році в рамках угоди про співпрацю між НАК «Нафтогаз України» та Харківською облдержадміністрацією на розвиток соціальної інфраструктури області, в тому числі, на газифікацію регіону, Компанія передбачає виділити 67,8 млн. грн.


Харківське регіональне представництво
прес-центру НАК «Нафтогаз України»
т. (057) 707-59-79

Інші новини