НАК „Нафтогаз України” ініціює перед Кабміном передачу АЕК „Київенерго” в управління ДП „Газ-тепло”

НАК Нафтогаз України” пропонуватиме Кабінету Міністрів України передати АЕК „Київенерго” в управління Дочірньому підприємству „Газ-тепло”, враховуючи хронічну неспроможність столичної енергокомпанії розраховуватись за енергоносії.

Керівництво ДК „Газ України” вирішило звернутися з такою пропозицією до НАК „Нафтогаз України” зважаючи на нездатність „Київенерго” вчасно оплачувати поточне споживання газу та розраховуватися за борги минулих років. Неконструктивна позиція столичної енергокомпанії, яка продовжує нарощувати борги і не робить кроків для розв’язання своїх фінансових проблем, ставить під сумнів доцільність подальшої співпраці ДК „Газ України” з АЕК „Київенерго”.

Фахівці ДК „Газ України” вважають, що здобутий ДП „Газ-тепло” досвід у сфері аналізу фінансової діяльності підприємств теплової енергетики сприятиме виведенню „Київенерго” з кризи. Під час опалювального сезону 2003-2004 р. ДП „Газ-тепло” засвідчило високий професійний рівень та ефективність роботи з проблемними генераціями. Очікується, що у наступному опалювальному сезоні „Газ-тепло” отримає дозвіл орендувати підприємства, які зараз перебуватимуть в його управлінні

НАК „Нафтогаз України” переконана, що передача АЕК „Київенерго” в управління ДП „Газ-тепло” дозволить у майбутньому уникнути перебоїв із постачанням тепла населенню.

Довідка: Дочірнє підприємство „Газ-тепло” було створено в серпні 2003 року для проведення експерименту з передачі в управління газопостачальній організації теплових генерацій регіонів, в яких протягом останніх років спостерігався найнижчий рівень розрахунків за спожитий газ. Протягом опалювального сезону 2003/04 рр. експеримент проводиться з 52 підприємствами ТКЕ в Донецькій, Житомирський, Закарпатський, Київський, Луганський, Львівський, Харківський, Херсонській областях та АР Крим.

Інші новини