НАК “Нафтогаз України” не обмежуватиме газопостачання Львівської області

Голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Бойко провів переговори з головою Львівської обласної державної адміністрації Олександром Сендегою, у ході яких обговорювалося різке погіршення стану розрахунків за спожитий природний газ.

Основна увага була приділена розрахункам підприємств теплоенергетики. З початку опалювального сезону станом на 25 листопада 2004 року ТКЕ Львівщини збільшили заборгованість за газ у 2,5 рази, накопичивши додатково 8,3 млн. грн. боргів. Загальна заборгованість у 2004 році підприємств теплоенергетики Львівської області склала 15,2 млн. грн., що на 2,6 млн. грн. перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Рівень розрахунків склав 81%.

Сторони дійшли згоди щодо необхідності негайного виправлення ситуації, що склалася у сфері розрахунків за природний газ. Голова облдержадміністрації Львівщини Олександр Сендега заявив про намір здійснити всі потрібні заходи з метою якнайшвидшого погашення заборгованості підприємств ТКЕ. Компанія продовжуватиме здійснення поставок газу споживачам Львівської області у повному обсязі під особисті гарантії Олександра Сендеги щодо 100% розрахунків за паливо.
 

Інші новини