НАК “Нафтогаз України” не підвищуватиме ціни на газ для населення та підприємств комунальної сфери

НАК “Нафтогаз України” не підвищуватиме найближчим часом ціни на природний газ для населення, бюджетних організацій та підприємств комунальної енергетики. З 1 січня 2004 року Дочірня компанія “Газ України” реалізує паливо за розцінками 2003 року.

Постачання газу є соціальною функцією Компанії, покладеною на неї державою. Діючі ціни на газ, що постачається населенню та теплокомуненерго покривають лише близько 50% витрат Компанії на видобування та закупку палива.

Дотуючи за власний рахунок соціально незахищені верстви населення, Компанія виконує важливу соціальну функцію, що передана їй державою. Навіть у разі підвищення ціни на природний газ у майбутньому, НАК “Нафтогаз України” гарантуватиме соціальний захист потребуючим цього верствам населення

Довідка: НАК “Нафтогаз України” встановлює ціни для зазначених категорій споживачів у межах граничних цін на природний газ, що визначаються Національною Комісією з регулювання енергетики (НКРЕ). З 1 січня Наказом НАК “Нафтогаз України” затверджено такі ціни на природний газ (без врахування ПДВ та витрат на транспортування газу:

Для населення:
- за наявності газових лічильників 145,83 грн. за тис. м3
- за відсутності газових лічильників 158,33 грн. за тис. м3
Для бюджетних установ та організацій 192,50 грн. за тис. м3
Для підприємств теплокомуненерго 157,50 грн. за тис. м3

Інші новини