НАК "Нафтогаз України" обговорила у США можливу участь у субконтрактах на відбудову Іраку

28-29 серпня 2003 року делегація НАК “Нафтогаз України” на чолі з заступником голови правління Костянтином Фроловим взяла участь у міжнародній конференції “Відбудова Іраку” в м. Арлінгтон у Сполучених Штатах Америки. В ході конференції було проведено робочі зустрічі з представниками політичних та бізнесових кіл США та країн Близького Сходу щодо подальшої співпраці в нафтогазовій галузі.


Сторони підкреслили, що існуючі відносини між Україною та США сприяють залученню Компанії до участі у проектах з відбудови Іраку. Делегація НАК «Нафтогаз України» ознайомилася із можливостями участі у субконтрактах на відбудову Іраку та зустрілася з представниками Корпусу інженерів Армії США, урядових інституцій та провідних консалтингових і юридичних фірм, які можуть надати допомогу в укладанні цих угод.


Під час зустрічей бажання співпрацювати з Компанією висловили Steptoe & Jonson LLP, The Harris Firm, PBN, Venable, White & Case, Hogan & Hartson LLP. З юридичною фірмою Venable досягнуто домовленість про розробку попереднього плану співробітництва з НАК “Нафтогаз України” “step by step” та передачу його керівництву компанії для прийняття остаточного рішення.


У разі прийняття Компанією рішення про участь у тендерах на отримання субконтрактів, обрана фірма-консультант на початковому етапі здійснить визначення ділових можливостей НАК “Нафтогаз України”, забезпечення ділових контактів з Урядом США та компаніями, що отримали контракти для діяльності у Іраці, а також інформування цільової аудиторії про досвід фахівців НАК “Нафтогаз України” у проведенні робіт в Іраці та подолання можливого негативного сприйняття України та українських компаній в США.


У ході візиту проведено також ряд зустрічей з представниками американських нафтових компаній щодо можливості виконання ними підрядних робіт на замовлення Компанії у Лівійській Джамахирії.


Довідка: НАК “Нафтогаз України” розпочала контакти з урядом Іраку у 2001 році. 13 січня 2002 року було відкрито представництво Компанії у Багдаді. Протягом минулого року “Нафтогаз України” виконав два контракти за програмою “Нафта в обмін на продовольство”. Наприкінці 2002 року співробітники Представництва були евакуйовані в Київ.

Інші новини