НАК “Нафтогаз України” отримала кошти від розміщення корпоративних єврооблігації

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” 30 вересня отримала кошти від розміщення 5-річних корпоративних єврооблігації на суму $500 млн. Випуск став найбільшим у історії корпоративних запозичень України за роки її незалежності та одним з найбільших серед недержавних позичальників з країн СНД.

У ході роуд-шоу, що тривало з 16 по 23 вересня, представники Компанії обговорили умови та деталі випуску із понад 120 представниками інвестиційних компаній та фондів. Презентації для потенційних інвесторів проводилися у найбільших фінансових центрах Європи: Парижі, Мілані, Відні, Лондоні, Цюриху, Женеві та Франкфурті.

За підсумками роуд-шоу лід-менеджер випуску банк ABN-AMRO отримав заявки на придбання облігацій “Нафтогазу” від 155 інвесторів на загальну суму $1,25 млрд. З огляду на великий попит, обсяг випуску єврооблігацій було збільшено з $300 до $500 млн.

Відсоткову ставку за облігаціями зафіксовано на нижній позначці індикативного цінового коридору у 8,125-8,375% річних, який було попередньо повідомлено інвесторам.

“Нафтогаз України” використає залучені кошти для рефінансування кредитного портфеля компанії з метою переводу запозичень Компанії з короткотермінових у довготермінові; поповнення власних обігових коштів; та фінансування нових інвестиційних проектів Компанії, в тому числі придбання нафтових і газових активів.
 

Інші новини