НАК "Нафтогаз України" отримала нагороду за вагомий внесок у розвиток ПЕК України

На Третій Міжнародній спеціалізованій виставці “Інтернафтогаз’2003”, що була організована компанією “Автоекспо” та проходила з 18 по 23 березня у Києві, Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” отримала Гран-прі - нагороду за кращий стенд. Виставка “Інтернафтогаз” є одним з центральних весняних форумів у нафтогазовій галузі.

Стенд “Нафтогазу України” було розроблено РА “ЮПЕКО” – одним з провідних креативних агентств, що обслуговують нафтогазову галузь, і виготовлено компанією Акко Інтернешнл. В Україні цей стенд було вперше презентовано у жовтні 2002 року на 6-й Міжнародній виставці “Нафта і газ 2002”.

Перша міжнародна презентація стенду відбулася 16-18 грудня 2002 року у м. Ашгабат на 7-й Міжнародній виставці “Нарощування технологічного потенціалу нафтогазової галузі Туркменистану та впровадження нових технологій”, де він також був визнаний найкращим за дизайном та ергономічністю.

Стенд Компанії, який інтегрував у себе традиційні українські краєвиди, витриманий у зелено-блакитних тонах, що символізує прагнення “Нафтогазу України” до екологічності та передових технологій.

Інші новини