НАК «Нафтогаз України» отримала відстрочку до кінця року публікації фінансової звітності за 2006 рік

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» отримала лист від Standard Bank London, в якому банк до кінця 2007 року відмовляється від вимоги публікації фінансової звітності Компанії за 2006 рік згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності. На сьогоднішній день Standard Bank London Limited (Англія) є одним із основних кредиторів Компанії. 14 листопада 2007 року у Лондоні представники НАК «Нафтогаз України» планують обговорити питання відстрочки публікації звітності з іншими власниками єврооблігацій Компанії.

На сьогоднішній день Компанія вживає всіх необхідних заходів для підтвердження стабільності свого фінансового стану, виконання своїх зобов’язань по кредитам перед міжнародними банками, збільшення капітальних вкладень.

Довідка: НАК «Нафтогаз України» затримала публікацію фінансової звітності за 2006 рік згідно з МСФЗ у зв’язку з очікуванням аудиторів Компанії на прийняття Верховною Радою України змін до Державного Бюджету України на 2007 рік з урахуванням надання Компанії субсидій у розмірі 2,4 млрд. грн., передбачених постановою КМУ від 18.07.07 "Про затвердження фінансових планів НАК "Нафтогаз України" та основних показників зведеного руху коштів Компанії на 2007 рік".

Інші новини