НАК "Нафтогаз України" отримала запрошення відвідати Лівійську Джамахирію для відбору відкритих для розвідки нафтогазоносних територій

23 серпня 2003 року НАК «Нафтогаз України» отримала офіційне запрошення направити у Лівійськую Джамахирію групу фахівців для відвідування кімнати даних Національної Нафтової Корпорації (NOC) з метою відбору перспективних площ для розвідки і видобутку вуглеводнів.

Отримання запрошення є останнім етапом реєстрації «Нафтогазу України» у Лівії як іноземної нафтової компанії. Цей крок лівійської сторони і відкриває шлях для підписання Компанією Угоди про розподіл продукції з Національною Нафтовою Корпорацією Лівії.

Зараз Представництво «Нафтогазу України» в Тріполі проводить попереднє вивчення даних про геологічну будову нафтогазоносних регіонів Лівії, консультації з присутніми в країні нафтовими і сервісними компаніями, а також аналіз тендерної документації з надання сервісних послуг в країні.

Довідка: Доведені запаси нафти в Лівії складають близько 3.8 млрд. тонн. Майже половина вироблених нафтопродуктів, як і надлишок нафти, експортуються з країни. До основних імпортерів лівійської нафти належать Італія, Німеччина, Іспанія, Франція, Великобританія, Греція і Швейцарія.

Національна нафтова компанія (NOC) Лівії контролює більше половини нафтової промисловості країни, її нафтовидобувні потужності перевищують 40 млн. тонн на рік. У країні працюють понад два десятки іноземних компаній, провідні серед яких - Agip-ENI (Італія), Canadian Occidental (Канада), Lundin Oil (Швеція), Nimr Petroleum (Саудівська Аравія), OMV (Австрія), Pedco (Південна Корея), Petronas (Малайзія), Red Sea Oil (Канада), Repsol (Іспанія). Лівія пропонує іноземним компаніям близько 140 нафтогазоносних та перспективних на нафту і газ блоків на суші і в Середземному морі.

Представництво НАК «Нефтегаз України» в Лівійської Джамахирії зареєстроване в Міністерстві економіки Лівії наприкінці лютого 2003 року.

Інші новини