НАК «Нафтогаз України» передала своєму аудитору Ernst&Young проект фінансового плану компанії на 2008 рік

Сьогодні у будівлі Міністерства палива та енергетики України відбулася зустріч керівництва Мінпаливенерго та НАК «Нафтогаз України» з представниками аудитора фінансової звітності НАК «Нафтогаз України» - міжнародної аудиторської компанії Ernst&Young, а також представниками міжнародних фінансових інвесторів – кредиторів НАК «Нафтогаз України».

У ході зустрічі представники Мінпаливенерго та НАК «Нафтогаз України» обговорили з аудитором Ernst&Young та фінансовими інвесторами Компанії питання підготовки та публікації Консолідованої фінансової звітності Компанії та Аудиторського висновку за 2006 рік.

Представникам Ernst&Young було передано проект фінансового плану НАК «Нафтогаз України» на 2008 рік. Таким чином, формальні підстави для затримки випуску аудитором Аудиторського висновку до Консолідованої фінансової звітності НАК «Нафтогаз України» за 2006 рік повністю усунено.

Представники Мінпаливенерго та НАК «Нафтогаз України» повідомили представників аудитора та інвесторів про зусилля, що докладаються з метою якнайшвидшого ухвалення фінансового плану НАК «Нафтогаз України» Кабінетом Міністрів України та висловили впевненість, що таке ухвалення відбудеться найближчим часом.

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Євген Бакулін повідомив інвесторів про повне виконання Компанією у поточному році усіх податкових зобов’язань, а також повне і своєчасне обслуговування НАК «Нафтогаз України» усіх кредитних зобов’язань. Так, у грудні поточного року НАК «Нафтогаз України» вже виплатила та виплатить за своїми кредитними зобов’язаннями $67 млн.
 

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини