"НАК Нафтогаз України" підтримує розвиток соціальної інфраструктури Харківщини

НАК "Нафтогаз України" перерахувала в 2004 році на соціальні потреби Харківської області 16,9 млн. грн., з них на газифікацію регіону - 8,5 млн. грн. Завдяки стабільному фінансуванню Компанією будівельних робіт Програма газифікації Харківської області на 2001-2005 рр. була завершена достроково на рік раніше кінцевого терміну.

За останні чотири роки Компанія газифікувала 42 населених пункти, 24,9 тис. квартир і будинків. В експлуатацію було введено 822 км газопроводів, що в 1,8 рази більше запланованого. Рівень газифікації області тільки за останній рік виріс на 3,9% і становив 61,72%. У багатьох районах Харківської області аналогічні показники перевищують середні по Україні (Красноградський - 81,1%, Двуречанський - 78,3%, Зміївський - 74,4%, Харківський - 71,3%, Кегичевський - 71,6%).

У 2004 році НАК "Нафтогаз України" газифікувала 18 об'єктів в Харківській області, що в 2,6 рази більше в порівнянні з попереднім роком. Роботи велися в Барвенківському, Валківському, Великобурлукському, Волчанському, Зачепилівському, Золочівському, Ізюмському, Кегичевському, Купянському, Нововодолажському і Печенежському районах області. У м. Харкові газифіковано 490 тис. квартир і будинків - практично всі, що потребували газифікації.

НАК «Нафтогаз України» послідовно фінансує роботи по підведенню природного газу в міста і села. У 2004 році на газифікацію школи в смт. Краснокутськ Компанія виділила 3 млн. грн., с. Печеніги - 500 тис. грн., с. Лебедяче Зачепилівського р-ну - 590 тис. грн., с. Просянівка Купянського р-ну - 500 тис. грн. Відповідно до програми газифікації Харківської області побудовано газопровід високого тиску від с. Велика Бабка до с. Старий Салтів довжиною 11,7 км і вартістю 4,3 млн. грн. Газифіковано 29 будинків і котельна Старосалтівської школи.

НАК «Нафтогаз України» залучає до фінансування робіт по газифікації і свої дочірні компанії. Зокрема, в минулому році ДП "Харківтрансгаз" за власний рахунок газифікувало села Гусарівка (Барвенківський район) і Курилівка (Купянський район). На роботи з газифікації виділено по 200 тис. грн. У Валківскому районі ДП "Харківгазвидобування" підвело газ до с. Старий Мерчик (1,5 млн. грн.) і газифікувало с. Доброполе (550 тис. грн.). Повністю газифікацію цих населених пунктів вартістю 4 млн. грн. буде завершено протягом поточного року.

У 2005 році НАК "Нафтогаз України" продовжить розвивати соціальну інфраструктуру Харківської області. Основну увага Компанія приділить подальшій газифікації регіонів. У цей час спільно з Харківською облдержадміністрацією узгоджуються умови фінансування і перелік об'єктів, на які будуть направлені кошти Компанії. Обсяг фінансування буде не менше показника минулого року.

Інші новини