НАК «Нафтогаз України» попереджає про неприпустимість оприлюднення інформації, що містить комерційну таємницю

НАК «Нафтогаз України» заявляє, що на сьогодні повністю відсутні передумови та можливості виникнення конкурентних відносин між НАК «Нафтогаз України» та іншими газовими трейдерами, що працюють на території України.

Компанія попереджає, що поширення будь-яких заяв щодо формування ціни на природний газ на внутрішньому ринку України є провокаційними та такими що завдають шкоди діловій репутації НАК «Нафтогаз України» та її контрагентам (зокрема, ТОВ «Газпром збут Україна»), мають на меті дестабілізувати діяльність газової галузі та несуть пряму загрозу енергетичній безпеці України.

НАК «Нафтогаз України» ще раз нагадує, що згідно домовленостей Президентів України та Росії та Указу Президента України від 14.02.08 №122/2008 «Про рішення РНБО від 1.02.08 «Про заходи щодо стабілізації фінансового стану НАК «Нафтогаз України» та ситуацію на ринку природного газу», Компанія є монопольним постачальником імпортного газу на території України.

Компанія наголошує, що всі контрагенти НАК «Нафтогаз України», у тому числі й ТОВ «Газпром збут Україна» отримають ресурс згідно балансу газу, затвердженому Кабінетом Міністрів України. Формування ціни для кінцевого споживача та контрагентів відбувається у відповідності до нормативних актів Кабінету Міністрів України та Міністерства палива та енергетики України.

Ціна природного газу для промислових споживачів не може перевищувати 934,7 грн./тис. куб. м без урахування ПДВ, цільової надбавки та транспортного тарифу. Означені платежі мають фіксовану ставку і сплачуються у відповідності до чинного законодавства.


Прес-центр

НАК "Нафтогаз України"

Інші новини