НАК “Нафтогаз України” профінансувала створення дитбудинку сімейного типу у Львівській області

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” виділила кошти на організацію дитячого будинку сімейного типу в смт. Дубляни Жовківського району Львівської області. Загальна сума фінансування склала 300 тис. гривень.

Виділені кошти були переказані на розрахунковий рахунок Жовківської районної ради Львівської області 14 квітня 2006 року. Платником коштів виступило газопромислове управління “Львівгазвидобування” ДК “Укргазвидобування”, що є структурним підрозділом НАК “Нафтогаз України”.

У межах наданого фінансування районна влада планує придбати для організації сімейного сиротинця житловий будинок в смт. Дубляни та провести в ньому ремонтні роботи та облаштувати його під потреби дітей. Відкриття дитбудинку планується у 2006 році.

Довідка: Фінансування організації сиротинця сімейного типу в смт. Дубляни Жовківського району є частиною програми соціальної допомоги Львівщині від НАК “Нафтогаз України” на 2006 рік. Загалом на придбання та ремонт сирітських притулків Львівської області програма передбачає 1 млн. грн.


Представництво прес-центру

НАК “Нафтогаз України" у Львівській області

Інші новини