НАК "Нафтогаз України" провела в Полтаві конференцію молодих спеціалістів

5 жовтня у Полтавському Національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка відкрилася 4-та конференція молодих спеціалістів дочірньої компанії "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз України".


В урочистому відкритті конференції взяли участь заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Богдан Малярчук, заступник гендиректора ДК "Укргазвидобування" Михайло Мельник, директор компанії "Полтавагазвидобування" Ігор Атаманчук, представники регіональної влади та ректори провідних ВУЗів нафтогазової галузі.


Відкриваючи конференцію, Богдан Малярчук зазначив, що молоді спеціалісти працюватимуть в компанії, яка нині налічує близько 180 тисяч досвідчених фахівців: "Ми повинні гордитися, що працюємо в одній із найбільших компаній України, яка забезпечує 15% бюджету". Він висловив сподівання, що молоді фахівці НАК “Нафтогаз України" будуть відданими обраній ними спеціальності, а компанія, в свою чергу, надаватиме їм всю необхідну підтримку. Одним з пріоритетних напрямків для НАК "Нафтогаз України" є забезпечення молодих спеціалістів житлом. "Є колективний договір, який передбачає, що молодь повинна бути забезпечена житлом" – повідомив Богдан Малярчук. В розмові з журналістами він також повідомив, що метою конференції є підбір кращих молодих спеціалістів. Так, в Івано-Франківському Національному технічному університеті нафти і газу, на відміну від інших вітчизняних навчальних закладів, досі збереглася практика засідань державної комісії щодо відбору кращих молодих фахівців. "Ми пішли тим шляхом, що навіть на практику беремо студентів. До них придивляємось і потім забираємо до себе" – зазначив Богдан Малярчук.


Всього конференція зібрала 155 випускників Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу, Харківського науково-дослідного Інституту, Полтавського технічного університету, інших навчальних заходів. Молоді науковці на конкурсній основі захищатимуть свої наукові розробки з актуальних питань нафтогазової галузі та виступатимуть із докладами у 7 секціях відповідно до обраних ними спеціальностей. У четвер, 6 жовтня, будуть відомі імена трьох переможців, які за свої наукові роботи отримають нагороди. Перша премія складає 2 тисячі гривень; друга – 1 тисяча гривень; третя – 500 гривень.


НАК "Нафтогаз України" постійно турбується про підвищення стипендій кращим студентам, забезпечує навчання фахівців за кордоном, регулярно проводить навчальні і практичні семінари, курси підвищення кваліфікації тощо. Проведення щорічних конференцій молодих спеціалістів вже стало доброю традицією компанії. Перші три відбулися у Львові, Краснограді та Івано-Франківську.


Прес-центр

НАК “Нафтогаз України”
 

Інші новини