НАК «Нафтогаз України» розпочала процедуру укладення договорів із 40% промислових споживачів

НАК «Нафтогаз України» через свою дочірню компанію «Газ України» розпочала процедуру укладення договорів із 40% промислових споживачів на постачання палива з ресурсів імпортованого газу НАК «Нафтогаз України» на березень 2008 року.

НАК «Нафтогаз України» звертається до решти промислових споживачів природного газу із пропозицією прискорити підписання договорів на постачання газу з ДК «Газ України» та проведення передоплати за паливо за березень.

У разі не проведення оплати за природний газ на березень поточного року, планові обсяги імпортованого природного газу, підтверджені з ресурсів НАК «Нафтогаз України», будуть анульовані. Це означатиме, що промислове підприємство споживає природний газ без виділених обсягів, тобто безлімітно. У такому випадку ДК «Газ України» буде вимушена вжити заходів щодо обмеження газопостачання такому підприємству, впритул до повного його відключення. За оперативними даними промислові підприємства протягом 20 днів березня спожили без договорів близько 1,5 млрд. куб. м природного газу.

Проведення промисловими споживачами оплати природного газу на березень на умовах укладених договорів дасть можливість ДК «Газ України» оформити в установленому порядку фактично спожиті обсяги природного газу у березні. Також буде укладено додаткову угоду щодо постачання газу на квітень.

Довідка: З метою забезпечення надійного безперебійного газопостачання промисловим споживачам, а також створення умов для стабільної роботи підприємств цієї категорії, НАК «Нафтогаз України» підтвердила через Об’єднане диспетчерське управління ДК «Укртрансгаз» ресурси імпортованого природного газу на березень.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2006 р. №163, а також розрахункового балансу НАК «Нафтогаз України» на березень 2008 р., реалізація імпортованого природного газу для потреб промислових споживачів передбачена через ДК «Газ України».

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини