НАК "Нафтогаз України" розпочала створення мережі фірмових АЗС

13 листопада корпоративні прапори НАК “Нафтогаз України” піднято над трьома АЗС компанії “Авакс”, що стала першим партнером “Нафтогазу” з реалізації нафтопродуктів власного виробництва через мережу автозаправних станцій.


Сучасні АЗС “Авакс” розташовані на північний захід від столиці і обслуговують населення міст-супутників Києва – Вишгорода та Бородянки. З початку листопада вони реалізують виключно нафтопродукти виробництва Шебелинського ГПЗ, що традиційно відзначаються високою якістю.


“З виходом на роздрібний ринок нафтопродуктів ми зможемо донести традиційно високу якість Шебелинського пального до споживача, – підкреслив Сергій Хлюпін, генеральний директор ВЗП “Нафтогаз”, яке координує розвиток мережі фірмових АЗС. – Адже ми будемо відповідати за якість продукції, що продається на АЗС під нашою торговою маркою”.


До кінця листопада прапори “Нафтогазу” буде піднято ще над кількома станціями у Києві та області. На другому етапі фірмові АЗС “Нафтогазу” з’являться й у інших регіонах, насамперед на Полтавщині та Харківщині. До середини 2003 року Компанія завершить перехід до реалізації нафтопродуктів Шебелинського ГПЗ виключно через фірмову мережу. Загальна кількість АЗС “Нафтогазу” перевищить 100 одиниць.


“З відкриттям фірмових АЗС ми закінчуємо вертикальну інтеграцію “Нафтогазу України”, – підкреслив голова правління Компанії Юрій Бойко. – Поява збутової мережі “Нафтогазу” на ринку нафтопродуктів стане елементом стабілізації цього ринку”.


Довідка: Голова правління “Нафтогазу України” Юрій Бойко оприлюднив наміри Компанії створити власну мережу фірмових АЗС у вересні 2002 року. Через цю мережу продаватимуться нафтопродукти Шебелинського ГПЗ, що входить до складу Управління з переробки газу та газового конденсату ДК “Укргазвидобування”.

Шебелинский ГПЗ – єдине підприємство України, що виробляє високооктанові бензини А-92, А-95 та А-98 за технологією та на обладнанні американської компанії UOP і не застосовує в процесі їх виробництва добавки та присадки, що містять свинець.

Інші новини