НАК «Нафтогаз України» стурбована зривом загальних зборів акціонерів ВАТ «Укрнафта»

Національна акціонерна компанія (НАК) «Нафтогаз України» висловлює стурбованість систематичним зривом загальних зборів акціонерів ВАТ «Укрнафта». Компанії вже вп’яте в 2008 році не вдалося взяти участь у загальних зборах акціонерів ВАТ «Укрнафта», найбільшої нафтовидобувної компанії країни, державна частка в статутному фонді якої становить 50%+1 акція і знаходиться в управлінні НАК «Нафтогаз України».

Сьогодні представники НАК «Нафтогаз України» прибули до центрального офісу ВАТ «Укрнафта» з метою участі у позачергових зборах акціонерів. Натомість, реєстратор товариства - ВАТ «Фінансова компанія «Укрнафтогаз» вже вкотре, посилаючись на рішення суду про заборону складання та надання реєстру акціонерів ВАТ «Укрнафта», відмовився надавати реєстр власників цінних паперів компанії.

В результаті чергового зриву загальних зборів акціонерів ВАТ «Укрнафта» НАК «Нафтогаз України» не може отримати дивіденди на державну частку акцій від діяльності ВАТ за 2006-07 рр. Це в свою чергу, ускладнює фінансовий стан НАК «Нафтогаз України» та призводить до затримки своєчасних розрахунків за імпортований природний газ.

Неможливість отримання фінансової звітності від ВАТ «Укрнафта» також ускладнює процес підготовки річного звіту НАК «Нафтогаз України» за 2007 рік за міжнародними стандартами бухгалтерського обліку, що погіршує імідж Компанії як стабільного та надійного ділового партнера зарубіжних кредиторів.Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини