НАК “Нафтогаз України” створить СП “Naftogaz Middle East” для робіт в Об’єднаних Арабських Еміратах та на Близькому Сході

Правління НАК “Нафтогаз України” ухвалило рішення про створення спільного підприємства “Naftogaz Middle East” з компанією “Al Jazirah Enterprise for Projects Development & Trading” (далі – “Al Jazirah”) в Об’єднаних Арабських Еміратах. Рішення про створення СП винесено на засідання Спостережної ради Компанії 10 лютого.

Спільне підприємство буде зареєстровано у столиці ОАЕ – місті Абу-Дабі. До Абу-Дабі буде перенесено і представництво “Нафтогазу України” на Близькому Сході, відкрите у Шаржі наприкінці минулого року.

Створення СП дозволить Компанії найближчим часом розпочати діяльність на території ОАЕ та в країнах Близького Сходу. Серед першочергових проектів “Naftogaz Middle East” розглядається ремонт та розширення газопроводу, що використовується для постачання природного газу з Катару до ОАЕ.

“Naftogaz Middle East” також розгляне проект отримання концесії на розвідку, буріння та видобуток нафти і газу на блоці Елайн в еміраті Фуджейра, а також у південній частині Червоного моря (територія Судану).

Діяльність “Naftogaz Middle East” поширюватиметься на наступні сфери: здійснення промислово-геофізичних досліджень, поставка обладнання та матеріалів для потреб нафтогазовидобувної та переробної промисловості, реалізація природного газу, нафти та нафтопродуктів.

Довідка: Компанія Al Jazirah Enterprise for Projects Development & Trading є холдинговою компанією відомої в ОАЕ фінансово-комерційної групи, яка була створена у 1992 році. Сфера інтересів Al Jazirah поширюється на енергетику, нафтогазовидобування та переробку вуглеводнів, а також на інші галузі економіки.
 

Інші новини