НАК «Нафтогаз України» системно співпрацює з ВАТ «Газпром»

НАК «Нафтогаз України» стурбована поширенням у деяких ЗМІ України та Росії інформації щодо перебігу переговорного процесу між Компанією та ВАТ «Газпром», яка не відповідає дійсності та може знову спричинити нагнітання політичної напруги навколо відносин двох господарюючих суб’єктів.

НАК «Нафтогаз України» заявляє, що питання створення Міжнародного консорціуму з управління та розвитку газотранспортної системи (ГТС) України не є предметом переговорів Компанії з ВАТ «Газпром».

Позиція НАК «Нафтогаз України» полягає у тому, що питання управління українською ГТС знаходиться у площині міждержавних зовнішньополітичних відносин і має вирішуватися на рівні вищого керівництва двох країн.

Головним питанням, яке на сьогодні обговорюється НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром», є визначення паритетних умов співпраці двох компаній у газовій сфері на довгостроковій основі, які б відповідали державним інтересам України та Російської Федерації. У цьому напрямку між компаніями ведеться постійний діалог та системна робота виключно на рівні двох господарюючих суб’єктів.

Прес-центр

НАК «Нафтогаз України»

Інші новини