НАК «Нафтогаз України» та Координаційна група ЄС провели консультації щодо газових питань

Сьогодні в Брюсселі українська делегація на чолі з головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим взяла участь у засіданні Координаційної групи ЄС з газових питань.

20 червня 2014 р., м. Київ — Сьогодні в Брюсселі українська делегація на чолі з головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим взяла участь у засіданні Координаційної групи ЄС з газових питань.

Під час засідання українська сторона поінформувала представників Європейської Комісії та провідних енергетичних компаній Євросоюзу про стан речей у газових відносинах з Російською Федерацією.

Ще раз було підтверджено готовність української сторони залишатися надійним транзитером російського газу до Європи, про що свідчить відсутність перебоїв з газопостачанням до ЄС територією України. НАК «Нафтогаз» продовжує виконувати свої контрактні зобов’язання, незважаючи на рішення російського газового монополіста від 16 червня 2014 року щодо переведення України на режим передоплати та призупинення поставок газу для українських споживачів.

Також українська делегація представила європейській газовій групі результати експертних досліджень щодо стану української газотранспортної системи та її здатності і в подальшому забезпечувати безперебійний та надійний транзит російського природного газу до європейських споживачів.

Представники Координаційної групи виразили розуміння дій української сторони у переговорах з ВАТ «Газпром» та підтримали заходи, що здійснюються Україною у забезпеченні енергетичної безпеки Європи.

Було також підтверджено готовність до продовження переговорів у тристоронньому форматі Україна – ЄС – РФ.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини