НАК «Нафтогаз України» та НК «Екоіл» приступили до реалізації спільного проекту зі створення фірмової мережі АЗС

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» спільно з нафтовою компанією «Екоіл» приступили до реалізації спільного проекту по створенню в Україні фірмової мережі АЗС під брендом «Нафтогаз-Экоіл». 15 жовтня 2003 року у Києві офіційно відкрито першу автозаправну станцію «Нафтогаз-Экоіл» на проспекті Перемоги, 11-б.

Головною метою проекту є інтеграція мережі АЗС, належної НК «Екоїл», з виробником нафтопродуктів - ДК «Укргазвидобування». Під єдиний бренд «Нафтогаз-Экоіл» буде переведено усі 40 АЗС НК «Екоіл».

«Взаємодія виробничої та збутової ланок наших компаній вже довела свою ефективність, - відмітив в ході церемонії відкриття АЗС генеральний директор ДК «Укргазвидобування» Євген Бакулін. - Сьогодні ми переходимо до нового етапу співпраці - створення спільного бренду, який збільшить ефективність нашої присутності на роздрібному ринку».

На першій АЗС «Нафтогаз-Экоіл» організовано технічне обслуговування автомобілів (підкачка шин, пилосос). Автозаправний комплекс також обладнано магазином, де здійснюється продаж автомобільних і супутніх товарів. Перевагою АЗС «Нафтогаз-Экоіл» є сучасне портальне миття автомобілів, де час обслуговування складає від 3 до 7 хвилин.

Протягом перших трьох днів роботи автозаправної станції кожен, хто заправить свій автомобіль на АЗС «Нафтогаз-Экоіл» зможе взяти участь у розиграші призів. У ході акції буде розіграно 5 подарунків по 100 і 50 літрів бензину, 10 купонів на дві безкоштовні мийки автомобілів, а кожен десятий автомобіліст, що заправився в ці дні, отримає 10 літрів бензину в подарунок.

Довідка: Спільний проект «Нафтогаз-Экоіл » буде представлено на ринку паливно-мастильних матеріалів традиційно високоякісними нафтопродуктами виробництва Шебелинського ГПЗ, який входить до складу дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України», і повним спектром послуг європейського рівня, що характеризує автозаправні станції «Екоіл».

Шебелинский ГПЗ є основним переробним підприємством в структурі НАК «Нафтогаз України». Завод виробляє високооктанові бензини А-92, А-95, А-98 і не застосовує в процесі їх виробництва утримуючі свинець домішки. Потужності Шебелинського ГПЗ по переробці становлять 740 тис. тонн на рік, зараз проходить їх розширення до 1 млн. тонн. У 2002 році Шебелинський ГПЗ виробив 360,163 тис. тонн автобензинів і 223,061 тис. тонн дизельного палива.

Нафтова компанія «Екоіл» володіє всеукраїнською мережею фірмових АЗС, яка включає на сьогоднішній день більше 40 автозаправних комплексів в семи регіонах України (Київська, Житомирська, Закарпатська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Чернівецька області).
 

Інші новини