НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром» провели черговий раунд переговорів в Берліні: українська сторона чекає на зустрічні пропозиції з боку російських колег

Сьогодні у м. Берлін відбулися двосторонні переговори між НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром» на рівні керівників компаній.

Сьогодні у м. Берлін відбулися двосторонні переговори між НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром» на рівні керівників компаній.

На зустрічі обговорювались можливі параметри «пакетної угоди», підготовка якої розпочалася в рамках тристоронніх переговорів за участі представників Європейської Комісії. Зокрема, розглядалися пропозиції української сторони щодо внесення змін до існуючого контракту купівлі-продажу природного газу.

Наразі НАК «Нафтогаз України» чекає на зустрічні пропозиції з боку ВАТ «Газпром». Сторони також домовилися, що у випадку, якщо компромісу не буде досягнуто до 6 червня, то сплата непогашенних рахунків за поставлений природний газ відбудеться не раніше 10 червня поточного року.

Довідково: 1 червня поточного року НАК «Нафтогаз України» направила ВАТ «Газпром» проект додаткової угоди до укладеного 19 січня 2009 р. Контракту купівлі-продажу природного газу на період з 2009 по 2019 рр.

30 травня «Нафтогаз України» перерахував «Газпрому» 786,3 млн. дол. США за природний газ, імпортований у лютому-березні 2014 р., повністю сплативши поставки природного газу в Україну за І квартал 2014 р. за ціною 268,5 дол. США за тис. куб. м, яка не оспорюється Компанією.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини