НАК “Нафтогаз України” у 2008 році перероблятиме нафту для створення стабілізаційного резерву на Кременчуцькому НПЗ

НАК “Нафтогаз України” активізуватиме роботи із збільшення обсягів стабілізаційного резерву нафтопродуктів у 2008 році. Наступного року Компанія планує розпочати переробку нафтової сировини також на Кременчуцькому НПЗ.

Вигідне географічне розташування Кременчуцького НПЗ дозволить у випадку необхідності оперативно здійснювати товарні інтервенції нафтопродуктів із стабілізаційного резерву до споживачів у будь-якому регіоні країни. Ефективному використанню резерву сприятиме наявність розвиненої промислової та транспортної інфраструктури Кременчуцького НПЗ.

Збільшення стабілізаційного резерву нафтопродуктів дозволить уникати дефіциту та різкого зростання цін на нафтопродукти, що може утворюватися на ринку з причини нерівномірності їх споживання або кризисних факторів. НАК “Нафтогаз України” також отримає можливість використовувати резерв під час надзвичайних ситуацій, що підвищить енергетичну безпеку Держави.

Протягом 2007 року Компанія здійснює переробку нафти та зберігання нафтопродуктів резерву на Лисичанському НПЗ, що належить компанії ТНК–ВР. Використання виробничих потужностей Кременчуцького НПЗ (ЗАТ “Укртатнафта”), 61,3% акцій якого належить НАК “Нафтогаз України”, суттєво збільшить можливості Компанії по впливу на роздрібний ринок нафтопродуктів.

Прес-центр

НАК “Нафтогаз України”

Інші новини