НАК “Нафтогаз України” уклала договори на постачання газу з 138 найбільшими промисловим підприємствами

НАК “Нафтогаз України” через дочірню компанію “Газ України” уклала договори на постачання природного газу з 138 найбільшими промисловими споживачами.

Серед найбільших підприємств промисловості, що протягом останніх десяти днів уклали договори з ДК «Газ України» на постачання їм природного газу з ресурсів НАК «Нафтогаз України» (або завершують їх укладання) – ВАТ «Запоріжтрансформатор», Одеський припортовий завод, ВАТ «Мотор Січ», Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського, ЗАТ «Донецьксталь – металургійний завод», ВАТ «Стиролбіотех», група підприємств «Індустріального союзу Донбасу», низка хлібозаводів та хлібокомбінатів ВАТ «Київхліб», а також інші промислові споживачі.

Згідно з розрахунковим балансом надходження та розподілу природного газу, НАК «Нафтогаз України» підтвердила планові ресурси природного газу для потреб промислових споживачів на квітень через ДК «Газ України». Відповідно до умов укладених договорів, ДК «Газ України» провела через Об’єднане диспетчерське управління ДК «Укртрансгаз» промисловим підпри-ємствам сплачені ними обсяги природного газу на квітень п.р.

ДК «Газ України» також наголошує, що на виконання доручення НАК «Нафтогаз України», з метою недопущення бездоговірного та безоплатного споживання природного газу, підприємствам з газопостачання та газифікації надано доручення привести газоспоживання промисловими споживачами до рівня підтверджених через ОДУ ДК «Укртрансгаз» ресурсів.

Довідково: Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2008 рр. №163 імпортований природний газ реалізується в Україні НАК «Нафтогаз Україні» та її ДК «Газ України» за умови проведення споживачами стовідсоткової оплати використаного природного газу.

Ще раніше договори з ДК «Газ України» на постачання природного газу уклали ЗАТ «Сєвєродонецьке об”єднання «Азот», ВАТ «Азот» (м. Черкаси), ВАТ «Азовсталь» (м. Маріуполь), ВАТ «Макіївський металургійний комбінат», ВАТ «Єнакієвський металургійний завод», ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», ВАТ «Кривий Ріг Цемент», ВАТ «Дніпрошина» (м. Дніпропетровськ), ВАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» (м. Кривий Ріг), та інші підприємства.


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини