НАК «Нафтогаз України» уклала договори на постачання газу з 160 найбільшими промисловими підприємствами

НАК «Нафтогаз України» через дочірню компанію «Газ України» уклала договори на постачання природного газу з 160 найбільшими промисловими споживачами.

Серед найбільших підприємс.тв промисловості, що протягом останнього тижня уклали договори з ДК «Газ України» на постачання природного газу з ресурсів НАК «Нафтогаз України» (чи завершують їх укладання) – ВАТ «Нижньодніпровський трубопрокатний завод», ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ», ВАТ «Новомосковський трубний завод», ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», «Запорізький завод феросплавів», ВАТ «Стахановський завод феросплавів» тощо.

Згідно з розрахунковим балансом надходження та розподілу природного газу, НАК «Нафтогаз України» підтвердила планові ресурси природного газу для потреб промислових споживачів на травень через ДК «Газ України».

ДК «Газ України» також наголошує, що на виконання доручення НАК «Нафтогаз України», з метою недопущення бездоговірного та безоплатного споживання природного газу, підприємствам з газопостачання та газифікації надано доручення привести газоспоживання промисловими споживачами до рівня підтверджених через ОДУ ДК «Укртрансгаз» ресурсів.

Довідка: Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2008 р. №163 імпортований природний газ реалізується в Україні НАК «Нафтогаз Україні» та ДК «Газ України» за умови проведення споживачами стовідсоткової оплати використаного природного газу.

Договори з ДК «Газ України» на постачання природного газу вже уклали низка підприємств «Індустріального Союзу Донбасу» («Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського», ВАТ «Алчевський металургійний комбінат», ВАТ «Дніпропетровський трубний завод» та інші). Ще раніше аналогічні договори на постачання природного газу з ДК «Газ України» уклали ЗАТ «Сєвєродонецьке об'єднання «Азот», ВАТ «Азот» (м.Черкаси), ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», ВАТ «Кривий Ріг Цемент», ВАТ «Дніпрошина» (м. Дніпропетровськ), ВАТ «Балцем» та інші підприємства.
 

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини