НАК «Нафтогаз України» вважає своєчасним видання Указу Президента щодо заборони відновлення постачання газу підприємствам ТКЕ-боржникам

НАК «Нафтогаз України» в черговий раз наголошує на необхідності своєчасних та повних розрахунків за спожитий природний газ підприємствами теплоенергетики. У зв’язку з хронічною заборгованістю підприємств ТКЕ перед Компанією та неможливості у більшості випадків врегулювання цих питань у рамках відносин між господарюючими суб’єктами НАК «Нафтогаз України» вважає доцільним та своєчасним видання Указу Президента, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо відновлення постачання газу суб'єктам господарювання, які виробляють теплову енергію.

Згідно з документом, Компанії, ДК «Укртрансгаз» та ДК «Газ України», а також обласним підприємствам з газопостачання та газифікації заборонено відновлювати постачання газу суб'єктам господарювання, які виробляють теплову енергію, до повного погашення заборгованості за газ, спожитий цими підприємствами протягом опалювального сезону 2007-2008 рр. і послуг з його транспортування та постачання.

Окрім того, Указом Президента передбачено надання підприємствами з виробництва теплової енергії передплати або безумовної та безвідкличної банківської гарантії щодо повної та вчасної оплати природного газу та послуг з його транспортування та постачання протягом опалювального сезону 2008-2009 рр.

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини