НАК “Нафтогаз України” ввела в експлуатацію газопровід Долина-Ласківці у Тернопільській області

м. Тернопіль 22 березня 2006 р.

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” завершила будівництво та ввела в експлуатацію міжселищний газопровід Долина-Ласківці у Теребовлянському районі Тернопільської області. Урочиста подача газу до приватних будинків відбулася 22 березня у с. Могильниця Теребовлянського району Тернопільської області.

Газопровід високого тиску Долина-Ласківці розпочали будувати у 2005 році за цільові субвенції державного бюджету (200 тис. грн.) та кошти населення (300 тис. грн). Його довжина складає 16,7 км, загальна вартість – 2,31 млн. грн. Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи виконало ВАТ “Тернопільгаз”. Завершити будівництво вдалося завдяки фінансуванню НАК “Нафтогаз України” загальною сумою 1,8 млн. грн.

Проект газопроводу Долина-Ласківці був розроблений проектно-конструкторським відділом ВАТ “Тернопільгаз”. У його побудові були використані поліетиленові труби. Газогін дасть змогу газифікувати близько 1100 будинків у 4 населених пунктах Теребовлянського району Тернопільщини – селах Романівка, Могильниця, Ласківці та Вербівці. Мешканці с. Могильниці, Романівка та Ласківці отримали газ вже 22 березня завдяки збудованим у 2005 р. внутрішнім розподільним мережам.


Прес-центр

НАК “Нафтогаз України"

Інші новини