НАК “Нафтогаз України” ввів в експлуатацію газопровід Горинка-Вишнівець в Тернопільський області

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” закінчила будівництво та ввела в експлуатацію газопровід низького тиску Горинка-Вишнівець. Урочиста церемонія відкриття газорозподільного пункту та пуску природного газу до приватних будинків відбулася у смт. Вишнівець Збаразького району Тернопільської області.

Довжина газопроводу Горинка-Вишнівець склала 8 км, вартість проекту – 2 млн. грн. Будівельні та пусконалагоджувальні роботи виконано Управлінням магістральних газопроводів “Львівтрансгаз” ДК “Укртрансгаз” НАК “Нафтогаз України”. Фінансування здійснено власним коштом Компанії.

Введення в експлуатацію газопроводу та розподільчої мережі дозволило газифікувати 400 приватних будинків смт. Вишнівець, два місцеві заводи та селищну лікарню. До кінця поточного року Компанія забезпечить природним газом ще 700 житлових будинків Вишнівця, а також мешканців 12 довколишніх сіл.

“Нафтогаз України” продовжуватиме комплексну газифікацію регіонів України. До кінця жовтня 2004 року буде введено в експлуатацію першу чергу газопроводу “Рокитне-Дубровиця” у Рівненській області загальною довжиною 52 км, та закінчено будівництво газопроводу-відводу до м. Любешів Волинської області (32 км).

Інші новини