НАК "Нафтогаз України" визанно кращою компанією 2002 року

25 червня у Європейській залі Президент-Готелю “Київський” були підведені підсумки щорічного Національного рейтингу “Топ-100. Кращі компанії України”, який визначається фінансово-економічним тижневиком “ІнвестГазета”. За його підсумками, НАК “Нафтогаз України” посів перше місце у чотирьох номінаціях.

Компанія визнана беззаперечним лідером за об’ємами валового доходу. Цей показник у минулому році склав 30,678 млрд. грн. (у 2001 році – 21,478 млрд. грн.), що в 4,3 рази перевищує результат найближчого переслідувача і свідчить про постійний розвиток “Нафтогазу”.

НАК “Нафтогаз України” вперше з моменту започаткування рейтингу посів перше місце за об’ємами прибутку, отримавши в 2002 році 1,244 млрд. грн., що на 400 млн. грн. перевищує показник другої позиції. Це є показником ефективності роботи Компанії, направленої на досягнення максимуму за рахунок власних ресурсів.

Компанія вже вкотре очолює галузевий рейтинг “Топ-100”. Крім того, в першу десятку кращих компаній року у нафтогазовому секторі увійшли чотири підприємства, що входять у структуру “Нафтогазу”: ДК “Газ України”, ДК “Укртрансгаз”, ДК “Укргазвидобування” та ВАТ “Укрнафта”. Вертикально-інтегрована структура НАК дозволяє їй отримувати найвищі результати.

“Нафтогаз України” у 2002 році імпортував продукції на суму 2,757 млрд. грн., що визначено як найвищий показник у країні. Завдяки закупівлі природного газу, Компанія забезпечила надійне постачання “блакитного палива” в домівках українських сімей протягом усієї зими.

Високі показники НАК “Нафтогаз України” стали можливі завдяки ефективному менеджменту Компанії. За словами голови правління Компанії Юрія Бойко, “абсолютними пріоритетами “Нафтогазу” є надійне забезпечення національної економіки та країни в цілому енергоносіями, збільшення видобутку вуглеводнів у країні, а також збереження обсягів газу, що отримуються в якості оплати за транзит. Ці задачі в цілому були виконані, і ми розраховуємо плідно попрацювати в поточному році з тим, щоб 2004 рік став періодом активізації та потужного розвитку Компанії”.

Довідка: Національний рейтинг “Топ-100. Кращі компанії України”, що визначається фінансово-економічним тижневиком “ІнвестГазета”, започаткований у 1997 році. Достовірність інформації, відображеної у рейтингу перевіряється всесвітньо відомою аудиторською компанією “Ернст енд Янг”.


Прес-центр
НАК “Нафтогаз України”

Інші новини