НАК “Нафтогаз України” взяла участь у 11-й Міжнародній виставці та конференції “Нафта і газ Туркменистану”

м. Київ 21 вересня 2006 р.

Делегація НАК “Нафтогаз України” на чолі з заступником голови правління НАК “Нафтогаз України” Володимиром Петруком взяла участь у 11–й Міжнародній виставці та конференції “Нафта і газ Туркменистану”, які відбулись 19-21 вересня 2006 року в м. Ашгабат. На виставці було представлено експозиційні матеріали і стенд Компанії.

Учасники конференції заслухали доповідь Володимира Петрука щодо перспектив українсько-туркменської співпраці у нафто-газовій сфері. У доповіді йшлося про досягнення Компанії у багатьох сферах нафтогазової галузі. Зокрема, про великий досвід НАК “Нафтогаз України” у сфері видобутку та використання вуглеводнів; надійність та потужність газотранспортної системи України та впровадження новітніх програм її реконструкції та технічного переоснащення.

В. Петрук зазначив, що Україна повністю розрахувалась за отриманий до 2006 року туркменський газ у валютній частині. Щодо товарної частини, то у відповідності з домовленостями по кінцевим розрахункам для нафтогазового комплексу Туркменистану постачалась українська трубна продукція. На сьогодні відвантаження трубної продукції завершено.

“Реалізація взаємовигідних міжнародних проектів відповідає не лише національним інтересам України та Туркменистану, а й інтересам багатьох європейських країн,” - підкреслив заступник голови правління НАК “Нафтогаз України” Володимир Петрук.

Прес-центр
НАК “Нафтогаз України”

Інші новини