НАК “Нафтогаз України” закачала у газосховища 19,9 млрд. куб. м природного газу

м. Київ 4 вересня 2006 р.

Протягом серпня 2006 року Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” закачала для потреб внутрішніх споживачів до підземних газосховищ рекордний за часів незалежності України місячний обсяг природного газу – 3,78 млрд. куб. м. Станом на 01.09.06 Компанія накопичила в ПСГ 19,9 млрд. куб. м палива.

Збільшити закачування природного газу у ПСГ України вдалося після проведених у серпні переговорів між НАК “Нафтогаз України” та ВАТ “Газпром”.

У вересні Компанія планує витримати графік закачування природного газу на рекордному рівні і закачати загалом 3,2 млрд. куб. м газу. Кожного дня структурні підрозділи НАК “Нафтогаз України” закачують до ПСГ в середньому по 120 млн. кубометрів палива. У всі попередні роки рівень щоденного закачування у цей період не перевищував 90 млн. куб. м.

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Віктора Януковича і міністра палива та енергетики Юрія Бойка НАК “Нафтогаз України” планує до 15 жовтня на початок опалювального сезону 2006-2007 років закачати у ПСГ 24,0 – 24,5 млрд. куб. м палива. Це дозволить забезпечити стабільне газопостачання усім категоріям споживачів України і надійний транзит російського газу в країни Європейського Союзу.

Інші новини