НАК “Нафтогаз України” закінчив будівництво нового газопроводу на Західній Україні

15 січня 2004 року НАК “Нафтогаз України” закінчив будівництво нового магістрального газопроводу “Ковель-Рівненський промвузол” потужністю до 11 млрд. м3 природного газу.

Спорудження додаткового магістрального газопроводу між Ковелем і Рівне було заплановане ще 40 років тому. Будівництво об’єкта розпочалося у 1995 році, проте через брак коштів об’єкт було заморожено. НАК “Нафтогаз України” відновив роботи з будівництва газопроводу у 2002 році. Фінансування проекту здійснювалося за кошти Компанії.

Довжина нової магістралі складає 149 км, діаметр труби – 720 мм. На будівництво об’єкту було залучено будівельні організації Волинської, Рівненської та Тернопільської областей.

Рівненщина традиційно отримувала природний газ лише з одного газопроводу від м. Каменка-Бузька Львівської області. Введення в дію нового газопроводу дозволить підвищити надійність газо забезпечення підприємств промисловості та житлово-комунальної сфери Рівненської області в періоди пікового споживання палива. НАК “Нафтогаз України” продовжуватиме активну газифікацію населених пунктів Західної України в 2004 році.


Довідка: У 2003 році НАК “Нафтогаз України” побудував та ввів до експлуатації газопроводи: до селища Янтарне в Автономній Республіці Крим; газопровід відвід від Юліївського родовища до Харкова; газопровід Леніно-Щолкіно; газопровід до міста Турка Львівської області та декілька інших об’єктів газопостачання та газифікації. Триває будівництво газопроводів до Судака та Білгород-Дністровського.

Інші новини