НАК «Нафтогаз України» занепокоєна систематичним зривом загальних зборів акціонерів нафтогазових підприємств

Національна акціонерна компанія (НАК) «Нафтогаз України» висловлює стурбованість систематичним зривом загальних зборів акціонерів в нафтогазових компаніях, де частка держави складає 50%+1 акція або більше.

 

Компанії вже вчетверте в 2008 році не вдалося взяти участь у загальних зборах акціонерів ВАТ «Укрнафта», найбільшої нафтовидобувної компанії країни, державна частка в статутному фонді якої становить 50%+1 акція і знаходиться в управлінні НАК «Нафтогаз України».

Так, сьогодні 9 вересня представники НАК «Нафтогаз України» прибули до центрального офісу ВАТ «Укрнафта» з метою участі у позачергових зборах акціонерів. Натомість, реєстратор товариства - ВАТ «Фінансова компанія «Укрнафтогаз» вже вкотре, посилаючись на рішення суду про заборону складання та надання реєстру акціонерів ВАТ «Укрнафта», відмовився надавати реєстр власників цінних паперів компанії.

НАК «Нафтогаз України» вважає за доцільне негайно розглянути законопроект «Про акціонерні товариства», що внесений до Верховної Ради, з метою усунення перешкод для проведення загальних зборів акціонерів нафтогазових компаній, де частка держави складає 50%+1 акція або більше.

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини