НАК «Нафтогаз України» занепокоєна ситуацією на фінансовому ринку України

НАК «Нафтогаз України» занепокоєна ситуацією, що склалася на фінансовому ринку України, та коментарями деяких експертів щодо діяльності Компанії на міжбанківському ринку.

НАК «Нафтогаз України» заявляє про недостовірність інформації, розповсюдженої низкою ЗМІ, про те, що Компанія майже щоденно виходить на міжбанківській валютний ринок, та скуповує мільярдами долари США, чим суттєво впливає на зниження курсу національної валюти до долара США. Хибність та провокативний характер цієї інформації можуть підтвердити у Національному банку України.

НАК «Нафтогаз України» зацікавлена у стабільному та прогнозованому курсі національної валюти, оскільки в умовах певної дестабілізації фінансового ринку, сама змушена викуповувати валюту за завищеним курсом для розрахунків з контрагентами. Це додає зайвого фінансового навантаження на діяльність Компанії. Водночас, НАК «Нафтогаз України» повідомляє, що в робочому режимі продовжує накопичення доларів США та вчасно розраховується з усіма своїми зарубіжними контрагентами.

НАК «Нафтогаз України» сподівається, що вітчизняний фінансовий ринок найближчим часом стабілізується та почне функціонувати в нормальному режимі.
 


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини