НАК “Нафтогаз України” завершила модернізацію ГРС „Холодновідка” у Львівській області

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” закінчила модернізацію газорозподільної станції (ГРС) „Холодновідка” у Львівській області, яка є однією з станцій, що забезпечують м. Львів природним газом. Урочиста церемонія відбулася в с. Зимнавода Городоцького району Львівської області.

В ході модернізації на ГРС „Холодновідка” було збудовано додатковий вивід у напрямку м. Городок, введення в експлуатацію якого забезпечило безперебійне газопостачання Львівської області, вирішило проблему падіння тиску в газових мережах району під час пікових навантажень у зимовий період, а також дозволить газифікувати низку сіл Городоцького району. Вартість проекту модернізації ГРС „Холодновідка” склала близько 900 тис.грн. Фінансування здійснено власним коштом Компанії.

Реконструкція ГРС „Холодновідка” передбачена укладеною 2003 року Рамковою угодою про співробітництво між НАК „Нафтогаз України” та Львівською обласною державною адміністрацією. Відповідно до Угоди, до кінця року Компанія підведе газ ще до 12 населених пунктів Львівської області.

Інші новини