НАК “Нафтогаз України” збільшує темпи будівництва газопроводів

У 2003 році підприємства НАК “Нафтогаз України” побудували та ввели в експлуатацію 420,1 км газопроводів та газових мереж, що на 18% перевищує показник 2002 року. Протягом року було побудовано 243,9 км газопроводів та відводів до населених пунктів, а також 176,2 км газових мереж.

У 2003 році обсяги будівництва газопроводів та відводів до населених пунктів зросли на 79% у порівнянні з 2002 роком.

Найбільші газопроводи у 2003 році було побудовано до смт. Первомайське в АР Крим, м. Турка Львівської області, с. Гриців Хмельницької області, с. Вікторівка Одеської області, м. Красноармійська Донецької області. Реконструйовано 12,1 км газопроводу Луганськ-Лисичанськ, а також дільницю газопроводу Краснодарський край – Сєрпухов.

Газифікація населених пунктів є складовою соціально орієнтованої стратегії розвитку НАК “Нафтогаз України” і здійснюється за рахунок власних коштів Компанії.

Довідка: У 2004 році підприємства НАК “Нафтогаз України” продовжують газифікацію населених пунктів. У січні 2004 року завершено будівництво газопроводу Ковель – промвузел Рівне. Протягом року планується побудувати газопровід до м. Судак, ввести в експлуатацію першу чергу газопроводу до Білгород-Дністровського, газифікувати низку населених пунктів Дніпропетровської, Хмельницької та Тернопільської областей.
 

Інші новини