НАК «Нафтогаз України» збирається взяти участь у нафтогазових проектах Іраку, Афганістану і Пакистану

НАК «Нафтогаз України» проводить переговори про участь Компанії у реалізації нафтогазових проектів в Іраку, Афганістані і Пакистані.

З метою участі в проектах по відновленню Іраку НАК «Нафтогаз України» провела переговори з керівництвом державних установ і провідними компаніями США. Була розглянута можливість отримання Компанією прямих і субпідрядних контрактів на реалізацію програм по відновленню Іраку, що фінансуються Урядом США.

Внаслідок переговорів НАК «Нафтогаз України» отримала підтримку американської сторони. Після стабілізації військової і політичної ситуації в цій країні Компанії надаватимуть допомогу керівництво відповідних підрозділів Міністерства оборони США, Агентства міжнародного розвитку США, Міністерства торгівлі США, Державного департаменту США, компаній “Fluor Government Group", “Bechtel Systems & Infrastructure, Inc., “"Kellog, Brown & Root" (“Halliburton"), “Parsons".

НАК «Нафтогаз України» також підготувала і направила в Міністерство іноземних справ України для узгодження з іракською стороною проект Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Ірак про співпрацю в сфері нафтогазової промисловості.

У лютому Компанія приступила до реалізації чергового етапу переговорів з Іраком. На даний момент розглядається можливість участі НАК «Нафтогаз України» в тендерах, оголошених Державною компанією нафтових проектів Міністерства нафти Іраку на базі НПЗ Koia, в Sulaimania. Проект включатиме інжиніринг і поставку матеріалів та обладнання. Також Компанія планує взяти участь в розробці газового родовища Kormor, яке розташоване в 80 км на північ від м. Киркук (Іракський Курдістан). Передбачуваний річний рівень видобутку газу - 2.7 млрд. куб м. Попередня вартість проекту - $150 млн.

Паралельно керівництво НАК «Нафтогаз України» провело переговори з послом Афганістану в Україні відносно спільної роботи Компанії, афганських і зарубіжних компаній з розробки газового родовища Джаркурдук, будівництва газопроводу Шиберган - Туркменістан (100 км), розробки нафтового родовища на півночі країни, будівництва заводу по виробництву азотних добрив в м. Мазари-Шариф.

Також проводиться підготовка до переговорів з Пакистаном, в ході яких планується обговорити пропозиції пакистанської сторони про можливу участь НАК «Нафтогаз України» в будівництві магістральних газопроводів спільно з компанією «Inter State Gas System (Pvt.) Limited», будівництві сховища нафтопродуктів, а також підземних сховищ природного газу

Інші новини