Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» не отримує оперативних даних від ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз»

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» повідомляє, що з 2 квітня 2014 року ...

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» повідомляє, що з 2 квітня 2014 року перестали опитуватися в автоматичному режимі 22 газорозподільчі станції УМГ «Харківтрансгаз» Херсонського ЛВУМГ (ПАТ «Укртрансгаз»), розташовані на ділянках магістрального газпроводу Джанкой-Феодосія-Керч на території Кримського півострова.

Починаючи з 14 березня 2014 року Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» не отримує від ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» щодобову оперативну інформацію про видобуток, транспортування та використання природного газу, нафти та конденсату.

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» стурбована ситуацією, що склалася навколо функціонування ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз». Компанія є оператором єдиної газотранспортної системи України і відповідає за безперебійне та безаварійне газопостачання споживачів, а також забезпечує функції оперативно-диспетчерського управління газотранспортною системою України та балансування обсягів природного газу.Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини