Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підтверджує факт знайдення частини викраденої документації

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підтверджує, що 19 квітня 2014 року ...

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підтверджує, що 19 квітня 2014 року неподалік с. Білогородка Києво-Святошинського району Київської області, групою відпочивальників було знайдено частину фінансово-господарської документації Компанії, викраденої наприкінці лютого 2014 року з приміщення НАК «Нафтогаз України» за адресою вул. І.Гонти, 3-а.
Співробітники правоохоронних органів провели відповідні слідчі діі та направили знайдені документи на опис до Шевченківського РУ ГУМВС України в м.Києві. Попередньо було встановлено відсутність більшої частини викраденої документації Компанії.
Наразі спільними зусиллями співробітників департаменту безпеки Компанії та правоохоронних органів проводиться вивчення та опис знайдених документів та робота по встановленню місцезнаходження решти зниклої документації та осіб, причетних до вчинення злочину.
НАК «Нафтогаз України» висловлює подяку громадським активістам, представникам самооборони Майдану, ЗМІ та правоохоронних органів за допомогу у знаходженні документів та закликає громадськість повідомляти будь-яку інформацію щодо можливого місцезнаходження решти викрадених документів.
Довідка: У ніч з 24 на 25 лютого 2014 р. невідомими особами було вчинено збройний напад на приміщення Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», розташоване за адресою вул. Івана Гонти, 3-а. НАК«Нафтогаз України» звернулася до громадськості з проханням повідомити Компанію та правоохоронні органи про будь-які факти стосовно цього інциденту.
Шевченківським РУ ГУМВС України в м. Києві проводиться досудове розслідування кримінального провадження від 25 лютого 2014 року за фактом здійснення розбійного нападу на будівлю Компанії.
26 березня 2014 р. головою правління НАК «Нафтогаз України» було призначено Андрія Коболєва.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини