Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» розрахувалася з ВАТ «Газпром» за імпортований у січні 2014 року природний газ

Виконуючи існуючі домовленості з російською стороною та незважаючи на скрутний економічний стан в країні Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» ...

Виконуючи існуючі домовленості з російською стороною та незважаючи на скрутний економічний стан в країні Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» повністю розрахувалася з ВАТ «Газпром» за поставки російського природного газу в січні 2014 року.

Для забезпечення стабільного постачання газу за діючим контрактом поставки з ВАТ «Газпром» Компанія продовжить безперервне проведення розрахунків за отриманий у лютому поточного року природний газ.

Враховуючи існуючі затримки в розрахунках з ВАТ «Газпром» за імпортований природний газ, в тому числі, борги за газ, отриманий в листопаді та грудні 2013 року, сторони контракту не припиняють консультації щодо врегулювання термінів та умов розрахунків, що повинно унеможливити припинення або переривання поставок та транзиту природного газу.

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» докладає максимальних зусиль для забезпечення надійної і безпечної роботи ГТС України. Всі підприємства Компанії працюють в штатному режимі.
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини