Новопризначений голова правління ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Ігор Лохман приступив до виконання обов’язків

Сьогодні відбулось представлення трудовому колективу новопризначеного голови правління ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Сьогодні відбулось представлення трудовому колективу новопризначеного голови правління ПАТ «УКРТРАНСГАЗ». Згідно з рішенням загальних зборів акціонерів Публічного акціонерного товариства «УКРТРАНСГАЗ» від 14 квітня 2014 року головою правління обрано Ігоря Вікторовича Лохмана, який обіймав посаду головного інженера Товариства.

Як відзначив під час представлення голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболев: «Перед нашими компаніями, і зокрема перед Укртрансгазом, стоять великі і важливі завдання. Час вимагає, щоб ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» став незалежною компанією європейського рівня і зайняв достойне місце в єдиній газовій Європі. Сподіваюсь, що ваша команда впорається».
Ігор Лохман подякував присутнім та акцентував увагу на тому, що «докладе всіх зусиль для того, щоб Компанія забезпечила виконання всіх покладених на неї функцій з безперебійного транспортування газу споживачам України і транзиту газу в країни Європи, ефективної і надійної роботи газотранспортної системи України і впевнений, що колектив Компанії, який протягом попередніх років професійно виконував всі непрості завдання, впорається і з сьогоднішніми».

Також керівники компаній відвідали центральну диспетчерську ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», де ознайомились з оперативною інформацією щодо транзитних можливостей української газотранспортної системи, а також роботи підземних газових сховищ.

Біографічна довідка
ЛОХМАН Ігор Вікторович:
Народився 6 травня 1976 року в м. Яготин Київської області. В 1998 році закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу (спеціальність “Проектування, спорудження та експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ”).
В газовій промисловості працює 17 років, пройшов професійний шлях від машиніста технологічних процесів у Яготинському ЛВУ УМГ “Київтрансгаз” до головного інженера ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».
Лохман І. В. брав активну участь у розробці концепцій підвищення енергоефективності роботи газотранспортної системи (ГТС) України, численних програм реконструкції та модернізації ГТС, підготовці ряду законопроектів.
За безпосередньої участі Ігоря Вікторовича розроблено низку прогресивних технологій ремонту газопроводів світового рівня, спрямованих на підвищення надійності поставок газу, які захищені численними патентами України на винаходи і на корисні моделі.
Автор12 наукових праць, присвячених проблемам трубопровідного транспорту, таких як впровадження системи управління цілісністю магістральних газопроводів; оцінка залишкового ресурсу магістрального газопроводу, ушкодженого стрес-корозією; діагностика трубопроводів, опублікованих у вітчизняних та зарубіжних науково-технічних журналах.
Під його керівництвом в Укртрансгазі проведено сертифікацію за міжнародною системою OCSAS, Компанія отримала сертифікацію з енергоменеджменту згідно з міжнародними стандартами ISO 50001:2011, розробила та розпочала реалізацію програми з реконструкції газорозподільних станцій.
Має відзнаки НАК «Нафтогаз України» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Одружений, виховує сина та доньку.Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини